Понеділок, 20.08.2018, 18:23Вітаю Вас Гость | RSS
Інформаційна дошка підприємців
Козятинського, Калинівського,
Погребищенського районів та м. Козятин

Головна | Каталог статей | Реєстрація | Вхід
» Меню сайту

» Категорії розділу
НОВИНИ ОДПІ [1053]
Ви запитували - ми відповідаемо [41]
Увага - гаряча лінія [64]
Податки очима дітей [1]
Електронна звітність [8]
Операція "БЮДЖЕТ" [2]
Увага - БОРЖНИКИ [0]
Дошка об"яв [11]
Оформили розстрочку платежів [0]
Вітаемо з Днем народження [13]
Поздоровлення з святами [11]
Відео [7]

» Наше опитування
Податкова працює на
Всього відповідей: 157

» Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Статті » НОВИНИ ОДПІ

Продали нерухомість? Чи потрібно платити військовий збір

Обов’язок сплатити військовий збір виникає тоді, коли платник отримав дохід, що підлягає оподаткуванню податком з доходів фізичних осіб. Такий дохід оподатковується збором за ставкою 1,5 відсотка. Нарахування, утримання та сплата (перерахування) збору до бюджету здійснюються у порядку, встановленому ст. 168 Податкового кодексу України.

Статтею 172 Податкового кодексу України визначено в якому випадку дохід, отриманий від продажу нерухомого майна, є об’єктом оподаткування податком з доходів фізичних осіб. Однією із умов, яка передбачає звільнення від оподаткування доходу, отриманого від продажу нерухомості, є період, протягом якого таке майно перебувало у власності особи яка його продає.

Також важливим фактором є кількість таких операцій, проведених платником протягом звітного року.  Приміром, не підлягає оподаткуванню дохід, отриманий від продажу не більше 1 разу протягом року будинку чи квартири але за умови що таке майно перебувало у власності продавця понад три роки. Тож отриманий дохід не слугуватиме об’єктом оподаткування військовим збором. Якщо одну із зазначених умов не дотримано, із суми отриманого доходу слід сплатити як податок з доходів фізичних осіб, так і військовий збір.

Категорія: НОВИНИ ОДПІ | Додав: odpikoz (17.07.2018)
Переглядів: 12 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
» Форма входу

» Пошук

» Друзі сайту


Kazatin ODPI © 2010-2018
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz