Четвер, 20.06.2019, 22:04Вітаю Вас Гость | RSS
Інформаційна дошка підприємців
Козятинського, Калинівського,
Погребищенського районів та м. Козятин

Головна | Каталог статей | Реєстрація | Вхід
» Меню сайту

» Категорії розділу
НОВИНИ ОДПІ [1201]
Ви запитували - ми відповідаемо [41]
Увага - гаряча лінія [64]
Податки очима дітей [1]
Електронна звітність [8]
Операція "БЮДЖЕТ" [2]
Увага - БОРЖНИКИ [0]
Дошка об"яв [11]
Оформили розстрочку платежів [0]
Вітаемо з Днем народження [13]
Поздоровлення з святами [11]
Відео [7]

» Наше опитування
Податкова працює на
Всього відповідей: 157

» Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Статті » Ви запитували - ми відповідаемо

Ви запитували по «гарячій лінії» - відповідаємо.

Чи оподатковуються доходи у вигляді процентів, отримані громадянами від розміщення коштів на депозитному банківському рахунку?

Порядок оподаткування доходів у вигляді процентів на поточний або депозитний  (вкладний) банківській рахунок встановлений п.170.4 ст.170 Податкового кодексу України (ПКУ). Відповідно до р.ХХ «Прикінцеві положення» пп.164.2.8 п.164.2 ст.164 ПКУ в частині включення до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу у вигляді процентів на поточний або депозитний банківський рахунок, вклад (депозитний) до небанківських фінансових установ згідно із законом або на депозитний (ощадний) сертифікат та абз. другий – четвертий п.167.2 ст.167 ПКУ у частині оподаткування процентів, набирають чинності з 1 січня 2015 року.

Враховуючи вищевикладене, доходи у вигляді процентів на поточний або депозитний (вкладний) банківський рахунок не оподатковуються до 1 січня 2015 року.  

Категорія: Ви запитували - ми відповідаемо | Додав: odpikoz (09.04.2013) W
Переглядів: 400 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
» Форма входу

» Пошук

» Друзі сайту


Kazatin ODPI © 2010-2019
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz