Четвер, 20.06.2019, 23:01Вітаю Вас Гость | RSS
Інформаційна дошка підприємців
Козятинського, Калинівського,
Погребищенського районів та м. Козятин

Головна | Каталог статей | Реєстрація | Вхід
» Меню сайту

» Категорії розділу
НОВИНИ ОДПІ [1201]
Ви запитували - ми відповідаемо [41]
Увага - гаряча лінія [64]
Податки очима дітей [1]
Електронна звітність [8]
Операція "БЮДЖЕТ" [2]
Увага - БОРЖНИКИ [0]
Дошка об"яв [11]
Оформили розстрочку платежів [0]
Вітаемо з Днем народження [13]
Поздоровлення з святами [11]
Відео [7]

» Наше опитування
Податкова працює на
Всього відповідей: 157

» Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Статті » Ви запитували - ми відповідаемо

У категорії матеріалів: 41
Показано матеріалів: 11-20
Сторінки: « 1 2 3 4 5 »

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам

Декларуємо доходи: Ви запитували по «гарячій лінії»– відповідаємо.

Чи потрібно подавати державним службовцям декларацію про майновий стан і доходи до податкової інспекції ?

Ви запитували - ми відповідаемо | Переглядів: 344 | Додав: odpikoz | Дата: 13.02.2013 | Коментарі (0)

З якого періоду подається податкова декларація збору за спеціальне використання води суб’єктом господарювання, який здійснює вирощування риби в ставку (орендованому або власному), а також за який обсяг води повинен сплачувати збір?

Суб’єкт господарювання, який використовує ставок (орендований або власний) з метою вирощування риби є платником збору за спеціальне використання води і повинен подавати декларацію по збору за спеціальне використання води наростаючим підсумком  з того звітного періоду (кварталу), в якому вперше відбулося фактичне використання суб’єктом господарювання води для поповнення ставків під час розведення риби (у тому числі для поповнення, яке пов’язане  із втратами води на фільтрацію та випаровування). 
Ви запитували - ми відповідаемо | Переглядів: 360 | Додав: odpikoz | Дата: 06.02.2013 | Коментарі (0)

Яка  житлова нерухомість є об’єктом оподаткування податком на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки?.

З 1 січня 2013 року введений податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, який сплачують фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які є власниками об’єктів житлової нерухомості. Оподатковуватимуться  будівлі, які відносяться до житлового фонду, а саме – житлові будинки, прибудови до них, житлові будинки садибного типу, квартири, котеджі та кімнати у багатосімейних квартирах.

Ви запитували - ми відповідаемо | Переглядів: 335 | Додав: odpikoz | Дата: 30.01.2013 | Коментарі (0)

Як оподаткувати та відобразити  у звітності грошові кошти, які спрямовані на проведення новорічно-різдвяних свят для дітей та на придбання дитячих святкових подарунків?

Відповідно до пп.165.1.39 п.165.1 ст.165 Податкового кодексу України до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку  не включається вартість дарунків (а також призів переможцям та призерам спортивних змагань), якщо  їх вартість не перевищує 50 відсотків однієї  мінімальної заробітної плати (у розрахунку на місяць), встановленої на 1 січня звітного податкового року, за винятком грошових виплат у будь-якій сумі (у 2012 році -536,50 грн., у 2013 році -573,50 грн.).

Ви запитували - ми відповідаемо | Переглядів: 356 | Додав: odpikoz | Дата: 03.01.2013 | Коментарі (0)

Чи може фізична особа – підприємець, яка здійснює роздрібний продаж  товарів у магазині, який розташований на території ринку бути платником єдиного податку першої групи?

Ви запитували - ми відповідаемо | Переглядів: 332 | Додав: odpikoz | Дата: 17.11.2012 | Коментарі (0)


Відповідно до п.177.10 ст.177 ПКУ фізичні особи – підприємці зобов’язані вести Книгу обліку доходів і витрат та мати підтверджуючі документи щодо походження товару. При цьому, фізичні особи – підприємці застосовують реєстратори розрахункових операцій відповідно до ЗУ «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» від 06.07.95 №265/95-ВР (зі змінами і доповненнями).
Ви запитували - ми відповідаемо | Переглядів: 388 | Додав: odpikoz | Дата: 21.09.2012 | Коментарі (0)

Згідно з п.298.1 ст.298 ПКУ обрання або перехід на спрощену систему оподаткування здійснюється відповідно до пп.298.1.1 – 298.1.4 цієї статті.
Пунктом 299.5 ст.299 ПКУ визначено, що свідоцтво платника єдиного податку видається органом державної податкової служби безоплатно протягом 10 календарних днів з дня подання суб’єктом господарювання заяви.


Ви запитували - ми відповідаемо | Переглядів: 380 | Додав: odpikoz | Дата: 27.08.2012 | Коментарі (0)


Згідно із статтею 174 Податкового кодексу України об’єкти спадщини платника податку поділяються з метою оподаткування на :

а) об’єкт нерухомості; б) об’єкт рухомого майна, зокрема : предмет антикваріату або витвір мистецтва; природне дорогоцінне каміння чи дорогоцінний метал, прикраса з використанням дорогоцінних металів та/або природного дорогоцінного каміння; будь-який транспортний засіб та приладдя до нього; інші види рухомого майна; в) об’єкт комерційної власності, а саме: цінні папери
Ви запитували - ми відповідаемо | Переглядів: 506 | Додав: odpikoz | Дата: 21.06.2012 | Коментарі (0)

Чи потрібно подавати декларацію з єдиного податку, якщо протягом звітного періоду  не отримано доходи ?
Ви запитували - ми відповідаемо | Переглядів: 339 | Додав: odpikoz | Дата: 15.05.2012 | Коментарі (0)

З урахуванням ст..179 ПКУ від обов’язкового подання декларації про майновий стан і доходи звільняються платники податку які...
Ви запитували - ми відповідаемо | Переглядів: 407 | Додав: odpikoz | Дата: 26.03.2012 | Коментарі (0)

» Форма входу

» Пошук

» Друзі сайту


Kazatin ODPI © 2010-2019
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz