Четвер, 19.09.2019, 20:30Вітаю Вас Гость | RSS
Інформаційна дошка підприємців
Козятинського, Калинівського,
Погребищенського районів та м. Козятин

Головна | Каталог статей | Реєстрація | Вхід
» Меню сайту

» Категорії розділу
НОВИНИ ОДПІ [1231]
Ви запитували - ми відповідаемо [41]
Увага - гаряча лінія [64]
Податки очима дітей [1]
Електронна звітність [8]
Операція "БЮДЖЕТ" [2]
Увага - БОРЖНИКИ [0]
Дошка об"яв [11]
Оформили розстрочку платежів [0]
Вітаемо з Днем народження [13]
Поздоровлення з святами [11]
Відео [7]

» Наше опитування
Податкова працює на
Всього відповідей: 157

» Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Статті » Ви запитували - ми відповідаемо

У категорії матеріалів: 41
Показано матеріалів: 31-40
Сторінки: « 1 2 3 4 5 »

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам

При якому розмірі заробітної плати працівник, який має двох дітей до 18 років, має право на податкову соціальну пільгу ?
Ви запитували - ми відповідаемо | Переглядів: 437 | Додав: odpikoz | Дата: 11.02.2011 | Коментарі (0)

Чи змінено термін подання декларації про доходи фізичними особами, в тому числі при реалізації права на податковий кредит?
Ви запитували - ми відповідаемо | Переглядів: 418 | Додав: odpikoz | Дата: 15.01.2011 | Коментарі (0)


Чи оподатковується податком з доходів фізичних осіб  сума компенсації, нарахована працівнику за невикористану відпустку?
Ви запитували - ми відповідаемо | Переглядів: 407 | Додав: odpikoz | Дата: 30.11.2010 | Коментарі (0)

Яку податкову звітність можна подавати в електронному вигляді?
Ви запитували - ми відповідаемо | Переглядів: 450 | Додав: odpikoz | Дата: 23.11.2010 | Коментарі (0)


Які документи слід надати до податкової інспекції у разі припинення підприємницької діяльності фізичної особи – підприємця?
Ви запитували - ми відповідаемо | Переглядів: 479 | Додав: odpikoz | Дата: 16.11.2010 | Коментарі (0)

Статтями 715 та 716 Цивільного кодексу України зазначено, що кожна із сторін договору міни є продавцем того товару, який передає в обмін, і покупцем товару, який одержує натомість.

Ви запитували - ми відповідаемо | Переглядів: 386 | Додав: odpikoz | Дата: 15.10.2010 | Коментарі (0)

Якщо суб’єкт підприємницької діяльності не внесе у встановлений термін черговий платіж за ліцензію на роздрібну торгівлю  алкоголем дія ліцензії призупиняється.
Ви запитували - ми відповідаемо | Переглядів: 456 | Додав: odpikoz | Дата: 29.09.2010 | Коментарі (0)

Якщо суб’єкт підприємницької діяльності не внесе у встановлений термін черговий платіж за ліцензію на роздрібну торгівлю  алкоголем дія ліцензії призупиняється.
Ви запитували - ми відповідаемо | Переглядів: 457 | Додав: odpikoz | Дата: 24.09.2010 | Коментарі (0)

Відповідно до статті 17 Закону України «Про плату за землю» громадяни – землевласники та землекористувачі сплачують земельний податок рівними частинами двічі на рік по строках сплати до 15 серпня і 15 листопада.
Ви запитували - ми відповідаемо | Переглядів: 439 | Додав: odpikoz | Дата: 09.09.2010 | Коментарі (0)

Законом України «Про податок з доходів фізичних осіб» від 22.05.03 №889 установлено, що доходом фізичних осіб є будь-який дохід з джерел на території України, нарахований (виплачений) на користь платника податку протягом звітного оподатковуваного періоду, в тому числі інші доходи.

Ви запитували - ми відповідаемо | Переглядів: 1085 | Додав: odpikoz | Дата: 09.09.2010 | Коментарі (0)

» Форма входу

» Пошук

» Друзі сайту


Kazatin ODPI © 2010-2019
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz